Anyák napi műsort adott elő a Kagyló csoport az Idősek Otthonában

2026. május 09.

A Kagyló nagycsoport ellátogatott a Napraforgó Idősek Nappali Ellátó Szolgálatához, ahol Anyák napja alkalmából köszöntöttük az idős hölgyeket. A gyermekek versekkel és dalokkal készültek, majd egy kis édességgel is megajándékoztuk őket.

A hét elején közösen elkészítettük az ajándékba szánt eperdzsemet is. Az epret a gyerekek dolgozták fel, aktívan részt vettek a dzsem főzésében és az üvegek megtöltésében is. Az idősek nagyon meghatódtak a látogatás során, teljesen meglepődtek, és nagy örömmel fogadták a gyermekek kedves műsorát és az ajándékokat. A találkozás jó hangulatban telt, és mindannyiunk számára szép, emlékezetes élményt jelentett.

„Ekete pekete cukota pé”- Néptánc a Kagyló csoportban„Köszönöm Istenem az Édesanyámat!”- Anyák napja a Kagyló csoportban