A Kagyló nagycsoport ellátogatott a Napraforgó Idősek Nappali Ellátó Szolgálatához, ahol Anyák napja alkalmából köszöntöttük az idős hölgyeket. A gyermekek versekkel és dalokkal készültek, majd egy kis édességgel is megajándékoztuk őket.
A hét elején közösen elkészítettük az ajándékba szánt eperdzsemet is. Az epret a gyerekek dolgozták fel, aktívan részt vettek a dzsem főzésében és az üvegek megtöltésében is. Az idősek nagyon meghatódtak a látogatás során, teljesen meglepődtek, és nagy örömmel fogadták a gyermekek kedves műsorát és az ajándékokat. A találkozás jó hangulatban telt, és mindannyiunk számára szép, emlékezetes élményt jelentett.


























































