"Ekete pekete cukota pé"- Néptánc a Kagyló csoportban

2026. május 09.

Ekete pekete cukota péÁbel-bábel dominéCsiszi á, csiszi-béCsiszi-csoszi kompodé

 

Anya, anya, anyukám.Anyák napi műsort adott elő a Kagyló csoport az Idősek Otthonában