Gyerekhét a Kagyló csoportban :)

2026. június 03.

A Kagyló csoport a Gyerekhét minden napján kiemelt figyelmet fordított a gyermekekre és olyan programokat szervezett, amelyek örömet és élményeket nyújtottak számukra. A hét során közös palacsintasütést tartottunk, amelybe a gyerekek is aktívan bekapcsolódtak. Az elkészült palacsintákat a csoport által készített eperlekvárral és nutellával ízesítettük.

Csütörtökön pizsamapartit rendeztünk, ahol a gyerekekkel közösen megnéztük a Mackótestvér című mesefilmet. A filmnézés közben popcornnal tettük még hangulatosabbá a programot.

A Gyerekhét utolsó napján csillámtetoválással és arcfestéssel kedveskedtünk a gyermekeknek. Ezt követően az udvaron zenés, táncos buborékpartit tartottunk, amely vidám és felszabadult hangulatban zárta a hét eseményeit. Ebéd után közös fagyizással leptük meg a gyermekeket, amely nagy örömet szerzett számukra, és méltó lezárása volt a Gyerekhét eseményeinek.

A változatos programok hozzájárultak ahhoz, hogy a gyermekek élményekben gazdag, örömteli hetet tölthessenek el.

 

Liliomosok a Gödöllői Királyi Kastélyban jártak…Kagyló csoport kirándulása a Veresegyházi Medveotthonban 🐻